19th Ave New York, NY 95822, USA
EHITUSLAHENDUSED
ME EHITAME UNISTUSI
ehituslahendused

Võtmed kätte ehituslahendused pakuvad lisaks garanteeritud kvaliteedile ka oma unistuste maja ehitamist lihtsalt ja stressivabalt. Võtmed kätte ehituslahendused on tänapäeva kiires maailmas kõige mugavam viis maja ehituseks: klient saab vastavalt enda soovidele ja visioonile valmis lõpptulemuse ilma vahepealsete asjaajamiste ja pideva mureta materjalide, apsakate või ajasurve pärast. Aitame ehitada unistusi, ideest lõppviimistluseni.

Ehitus pole kunagi olnud nii lihtne kui võtmed kätte ehituslahendustega

Võtmed kätte ehituslahendused pakuvad kliendile kiirust ja mugavust. Ise maja ehitamisel esineb tihti muresid erinevate asjaajamiste pärast: vaja on koostada tohutu arv dokumente, luua joonised, valida parimaid materjale, mõelda läbi ehitusplaan, rentida erinevaid seadmeid ning kutsuda häid sõpru-tuttavaid appi, et töö kiiresti valmis saaks. Võtmed kätte ehituslahendused teevad kogu vaeva kliendi eest.

Võtmed kätte ehituslahendused päästavad kliendi tüütutest vaheetappidest, mis jäävad projekti loomise, kinnitamise ja majja sissekolimise vahele. Imbrex Ehitus võtab võtmed kätte lahendusena enda kanda projekteerimise või projekteerimise juhtimise, hoone ehitamise, kooskõlastuste saamise, lubade hankimise ning ametkondadega suhtlemise. Täislahenduse, alates ideedest lõppviimistluseni, pakkumiseks kasutame kvaliteetsete ja sertifitseeritud koostööpartnerite abi, kes paigaldavad majja näiteks vee- ja kanalisatsioonisüsteemi ning tegelevad ka elektritöödega.

Kui kodu sisustamine meeldib rohkem kui ehitus, vali võtmed kätte ehituslahendused

Kuna võtmed kätte ehituslahendused hõlmavad ka vajalike seadmete paigaldamist, et tagada muuhulgas ka töökorras kanalisatsioon ning elektriühendus, sisaldab valmis maja ka kasutusel olevate seadmete ning tehtud tööde dokumentatsiooni, keerulisemate seadmete kasutuskoolitust ning kohapealset juhendamist. Nii saab Imbrex Ehitus omaltpoolt tagada, et lisaks parimale võimalikule ehituskvaliteedile saab klient ka hea teeninduse osaks. 

Valides võtmed kätte ehituslahendused, jääb kliendile tihti uue maja ehitamisel lõbusam osa. Kuna võtmed kätte ehituslahendused pakuvad ka seinte-lagede, fassaadi, katuse, siseuste ja viimistlustöid vastavalt kliendi soovidele, jääb üle vaid meeldiva sisustuse valimine. Sisustuse valikul pole ikkagi professionaalide kaasamine nii oluline kui näiteks katuse paigaldamisel.

Kvaliteetsed võtmed kätte ehituslahendused Imbrex Ehitusest

Kui Sinul on plaanis maja ehitada ning seda võimalikult murevabalt, kiirelt ja kvaliteetselt, siis võta ühendust Imbrex Ehitusega kodulehe kaudu. Meie võtmed kätte ehituslahendused on kogunud populaarsust ja kliente üle Eesti, olenemata asukohast. 

Imbrex Ehitus keskendub lisaks suurepärasele töökvaliteedi tagamisele ka meeldivale koostööle, et nii ehitustööd kui ka kliendisuhted sujuksid ilma probleemideta. Meie rahulolevate klientide projekte näed samuti Imbrex Ehituse kodulehel.