19th Ave New York, NY 95822, USA
Disainilahendused
ME EHITAME UNISTUSI
DISAINER PROJEKTEERIB, MEIE EHITAME

Ehitusprotsess hõlmab lisaks reaalsele ehitusele veel mitmeid erinevaid etappe, mille alla kuuluvad ka projekteerimine ja disaini loomine. Kõike, mida disainer projekteerib, ka ehitame. Sellest tulenevalt ei heiduta meid erilahendused, mis nõuavad teadmiste värskendamist, uute ehitusviiside katsetamist ning kõigi oskuste proovile panekut – vaid nii saame areneda ja alati parimat ehitusteenust pakkuda. Disainer- ja erilahendustega eramute siseehitustööd hõlmavad tihti erilahendustega kipslagede ehitust, karniiside paigaldamist, erinevaid plaatimis- ja maalritöid, välisterrasside paigaldamist ning parketitöid. Leiame Sinu erisoovile alati sobiliku lahenduse.

Unikaalse ja omapärase kodu loomisel soovivad inimesed tihti erilahendusi, mis visualiseeriksid nende ideid ning mida kellelgi teisel pole. Erilahendused on suurepärane viis kasutada maksimaalselt ära ruumi võimalusi või luua tavapärasest pesu- või saunaruumist imetlusväärne lõõgastuspaik. Kui disainer suudab kliendi soove projekteerida, suudame ka meie ideed teostada. 

Iga ehitustöö algab planeerimisest, mis on aluseks läbimõeldud ja tervikliku projekti loomisele. Selgelt läbimõeldud ja spetsialistidega kooskõlastatud projekt tagab ehitustööde ajalise efektiivsuse ning kvaliteedi. Eriti oluline roll on projekteerimisel ja disainimisel just erilahendustel, kuna selge ja terviklik projekt visualiseerib ehitustöödel kliendi ideid võimalikult täpselt, vältides nii probleeme juba ehitusfaasis. Imbrex Ehitus omab pikaajalist kogemust alates väiksematest maalritöödest, lõpetades üldehituse ja ehituse peatöövõtuga. Teostame ka erilahendusi ilma vaevata.  Ülevaate tehtud projektidest leiad kodulehel.

Töödeprotsess
01.
USALDUS

Alustuseks suhtleme kliendiga ning töötame välja parima lahenduse tema visiooni täitmiseks. 

02.
KOOSTAME PROJEKTI

Edukas tulemus tugineb läbimõeldud projektile. Vastavalt kliendi soovidele projekti koostamine. 

03.
TÖÖDE TEOSTAMINE

Tegutseme vastavalt kokkulepitud projektile ning ehitame valmis kliendi unistuse. 

DISAIN & PROJEKTEERIMINE
1

Tulemuslikule koostööle annab aluse läbimõeldud projekt ja disain. Ehitusprotsess algab kliendi visiooni projekteerimisega, millele järgneb disaini loomine. Disainis lähtutakse kliendi mõtetest ja erisoovidest, põimides neisse ka erialased teadmised ning ehitusvõimalused, mis võimaldavad projekteerida läbimõeldud ja ootamatute vigadeta ehitisi. Disainimisel ja projekteerimisel on äärmiselt oluline roll spetsialistide ja kliendi vahelisel koostööl, kuna ühise eesmärgi nimel töötades on võimalik saavutada parim kvaliteet. 

Lisaks ehitustöödele arvestame ka disainilahendustega projekti järgi, millest tulenevalt saame pakkuda kliendile täislahendust. Võtmed kätte lahendus tähendab, et kogu ehitamise ning viimistlemise, vundamendist võtmeteni, protsess ja vaev jääb meie kanda. Nii ei pea klient ehitusprotsessi pärast muretsema, vaid saab stressivabalt juba sisustusideid koguda. Tegemist on äärmiselt mugava ja turvalise valikuga neile, kellel on soov jõuda oma kodu valmimiseni võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt. 

Meie spetsialistid on rikkaliku kogemuste pagasiga ja täiendanud oma oskusi sadadel projektidel üle Eesti. Imbrex Ehitus spetsialistid omavad kogemusi ja teadmisi erinevates ehitusvaldkondades alates lihtsamatest viimistlustöödest, lõpetades ehitus peatöövõtuga. Imbrex Ehitus peab alati oma eesmärgiks kliendile parima tulemuse ja klienditeeninduse pakkumist. Usume, et usalduslik suhe ja koostöö kliendiga tagab suurepärase tulemuse, millega oleme rahul nii ise kui on rahul ka klient. Meid on usaldanud sajad kliendid üle Eesti, võta ka Sina meiega ühendust!

SOOVITE KVALITEETSET EHITUSPARTNERI OMA PROJEKTILE?