19th Ave New York, NY 95822, USA
Teenused
ME EHITAME UNISTUSI
EHITUSTEENUSED
1
PAKUME KÕRGET EHITUSTEENUSTE
KVALITEETI ÜLE EESTI!

Imbrex Ehitus teostab ehitustöid nii eraisikutele, äriühingutele ja riigiettevõtetele, alates väiksematest maalritöödest, lõpetades üldehituse ja ehituse peatöövõtuga. Meie teenused hõlmavad nii renoveerimist kui ka ehituse täislahendust – kõik vastavalt kliendi soovile. Tänu kauaaegsele kogemusele on meie spetsialistid valdkonna hinnatud eksperdid, pakkudes alati kvaliteetset ning usaldusväärset teenust.  Lisaks kvaliteetsele tööle väärtustame ka inimsuhteid, millest tulenevalt käib usalduslik koostöö kliendiga iga ehitusprojekti juurde.  Ülevaate tehtud projektidest leiad kodulehel.

SISETÖÖDE ERILAHENDUSED

Erilahendused hõlmavad nii kipslagede ehitust, erilahendustega plaatimis- või maalritöid ning parketitöid. Leiame Sinu erisoovile lahenduse.

ERAMUTE EHITAMINE

Teostame nii renoveerimistöid, aga ka eramute ehitust vundamendist võtmeteni. Omame laialdasi teadmisi hoonete kogu ehitusprotsessist.

DISAINILAHENDUSED

Lisaks ehitustöödele ühendame Sinu disainivisiooni ja enda spetsialistide professionaalsed oskused. Koostöös leiame parimad lahendused.

SOOVITE KVALITEETSET EHITUSPARTNERI OMA PROJEKTILE?