19th Ave New York, NY 95822, USA
Eramute ehitamine
ME EHITAME UNISTUSI
ERAMUTE EHITAMINE – VÕTMED KÄTTE

Võtmed kätte eramu on valmis sissekolimiseks ja kasutamiseks – kliendil jääb üle vaid meeldiv sisekujundus luua.  Tegemist on kliendile stressivaba protsessiga, kuna ehitus toimub projekti alusel ja klient ei pea millegi pärast muretsema. Võtmed kätte paketis võtab ehitusfirma enda peale kogu asjaajamise ja protsessi alates projekteerimisest kuni kasutusloa väljastamiseni: projekteerimise või projekteerimise juhtimise, hoone ehitamise, kooskõlastuste saamise, lubade hankimise ning ametkondadega suhtlemise. Kuna ehitusfirmal on rikkalik kogemus eramu ehitamiseks tarvis asjaajamiste ja protsessidega, hoiab klient usaldusväärset partnerit kasutades kokku oma aega, närve ning ka raha. 

Võtmed kätte täislahenduse pakkumiseks kasutame kvaliteetseid ja sertifitseeritud koostööpartnereid, kes tegelevad muuhulgas vee-, kanalisatsiooni- ning elektritöödega. Lisaks ehitustöödele sisaldab valmis maja ka dokumentatsiooni kasutusloa taotlemiseks ja keerulisemate seadmete kohta kasutuskoolitust, näiteks ventilatsiooni- või kütteseadmete kohta. Seega on kogu eramu ehitus tehtud kliendile nii lihtsaks kui võimalik. 

Imbrex Ehitus peab oma töös lisaks kvaliteetsele ehitusteenusele oluliseks ka kliendisuhteid ja koostööd. Usume, et parim tulemus hõlmab ka suurepäraseid suhteid klientidega: üksteise austamist, mõistmist ning sõbralikkust. Meie klientideks on olnud nii eraisikud, äriühingud kui riigiettevõtted üle Eesti. Kümne tegevusaasta vältel on meie spetsialistid kogunud rohkelt teadmisi, kogemusi ning saanud panna end proovile erinevate erilahendustega. Kui eramu ehitus on ees, küsi pakkumist Imbrex Ehitusest!

Tööprotsess
01.
USALDUS

Alustuseks suhtleme kliendiga ning töötame välja parima lahenduse tema visiooni täitmiseks.

02.
KOOSTAME PROJEKTI

Edukas tulemus tugineb läbimõeldud projektile. Vastavalt kliendi soovidele projekti koostamine.

03.
TÖÖDE TEOSTAMINE

Tegutseme vastavalt kokkulepitud projektile ning ehitame valmis kliendi unistuse. 

ERAMUTE EHITAMINE
1

Väärtustame oma töös koostööd nii spetsialistidega kui kliendiga, millest tulenevalt koordineerime protsessi alati kõigi osapoolte vahel. Nii saame tagada, et kõik spetsialistid teavad, milline on nende roll projektis, seega ei teki segadust ega kvaliteedi langust. Lisaks aitab selge tööjaotus kiirendada töökorraldust ning lõpptulemuseni jõudmist. Samuti on töö koordineerimisel ka klient teadlik, milline on tööplaan ja millised ülesanded on parasjagu käsil. Imbrex Ehitus peab igal projektil oluliseks ajast kinnipidamist ning alati parima kvaliteedi tagamist. 

Tegemist on väga populaarse valikuga murevaba eramu ehitamisel. Võtmed kätte lahendus tähendab, et kogu eramu ehitamiseks vajalik asjaajamine, ehitamine ja viimistlemine, vundamendist võtmeteni, jääb erialaste spetsialistide kanda. Nii ei pea klient ehitusprotsessi pärast muretsema, vaid saab stressivabalt juba sisustusideid koguda. Tegemist on äärmiselt turvalise ja meeldiva valikuga neile, kellel on soov jõuda oma kodu valmimiseni võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt. 

Meie spetsialistid on rikkaliku kogemuste pagasiga ja täiendanud oma oskusi sadadel projektidel üle Eesti. Imbrex Ehitus spetsialistid omavad kogemusi ja teadmisi erinevates ehitusvaldkondades alates lihtsamatest viimistlustöödest, lõpetades ehitus peatöövõtuga. Imbrex Ehitus peab alati oma eesmärgiks kliendile parima tulemuse ja klienditeeninduse pakkumist. Usume, et usalduslik suhe ja koostöö kliendiga tagab suurepärase tulemuse, millega oleme rahul nii ise kui on rahul ka klient. Meid on usaldanud sajad kliendid üle Eesti, võta ka Sina meiega kodulehe kaudu ühendust!

SOOVITE KVALITEETSET EHITUSPARTNERI OMA PROJEKTILE?