19th Ave New York, NY 95822, USA
IMBREX EHITUS
ME EHITAME UNISTUSI
IMBREX EHITUS
1

Imbrex Ehitus soovib luua kliendile väärtuse läbi austuse ja usalduse. Meie spetsialistid väärtustavad positiivseid kliendisuhteid, kuna need viivad tulemusliku koostööni. Tänu tugevale töökultuurile on meid usaldanud sajad ettevõtted ja pered oma objekti või kodu ehitamisel.

Meie visioon on olla parim juhtiv ehitusettevõte Eestis, hoolides sealjuures oma töötajatest ja klientidest, pakkudes usalduslikku koostööd ning kvaliteetset tulemust. 

Meie prioriteet on pakkuda sõbralikku teenindust ja tänapäeva parimaid ehituslahendusi, mis tagavad lisaks teeninduskvaliteedile ja ehituskvaliteedi. Lisaks oma igapäevatööle väärtustame ka inimsuhteid, hoolides nii oma töötajatest kui klientidest, ning panustades alati sujuva koostöö loomisse.

Imbrex Ehitus omab pikaajalist kogemust ehitusvaldkonnas, olles ka Eesti parim juhtiv ehitusettevõte. Ettevõte sai alguse isiklikust ambitsioonist, kui turul oli puudus kvaliteetsest ja suurepärase teenindusega ehitusettevõttest. Nüüdseks on Imbrex Ehitus oma missiooni ehitusvaldkonnas täitnud 10 aastat. Aastate vältel oleme võitnud sadade klientide usalduse, teostades ehitustöid nii eraisikutele, äriühingutele ja riigiettevõtetele, alates väiksematest maalritöödest, viimistlus- ja plaatimistöödest ning lõpetades üldehituse ja ehituse peatöövõtuga. Lisaks teostame ka sisetööde erilahendusi, omades kogemusi näiteks karniiside, eerungnurkade ja inglise-prantsuse kalasaba parketi töödega. Meie teenused hõlmavad nii projekteerimist, disainilahenduste väljatöötamist kui ka ehitust, millest tulenevalt leiame alati kliendi visioonile parima teostuse igas ehitusetapis. Kuna oleme tihti ehitusprotsessi kaasatud algusest lõpuni, omavad meie spetsialistid põhjalikke teadmisi kogu hoonete ehitusprotsessist. Tänu laialdasele kogemusele on meie spetsialisid äärmiselt hinnatud ning usaldusväärsed. Anname endast alati parima, et pakkuda oma klientidele kõige ajakohasemaid ja kvaliteetsemaid materjale ning oskusi, millest tulenevalt garanteerime ka ehitise pikaajalise püsivuse. Kui vajad usaldusväärset ning kvaliteetset ehituspartnerit, siis pöördu Imbrex Ehituse poole. Tehtud ehitustöödest leiad ülevaate meie kodulehelt.

LOOME VÄÄRTUST LÄBI AUSTUSE JA USALDUSE.

EHITUSPROTSESS
1
01
USALDUS

Kõik algab alati usalduslikust suhtlusest ja koostööst kliendiga. Kaardistame visiooni ja erisoovid.

02
DISAINILOOME

Olles visioonis selgusele jõudnud, planeerime teostust ning esitame kliendile kavandid.

03
EHITUS

Kui oleme kliendiga lõpptulemuse kooskõlastatud, siis alustab Imbrex meeskond ehitustöödega.

SOOVITE KVALITEETSET EHITUSPARTNERI OMA PROJEKTILE?