19th Ave New York, NY 95822, USA
SISEVIIMISTLUS
ME EHITAME UNISTUSI
siseviimistlus

Siseviimistluse erilahendused aitavad luua kodu, mis on valminud täpselt kliendi visioonile vastavalt. Siseviimistlus on äärmiselt oluline osa eramu ehitamisest, kuna tegemist on nii visuaalse kui ehitusliku lahendusega, ei jää need märkamata ühelgi külalisel. Millised on siseviimistluse erilahendused ja kus neid kõige rohkem esineb?

Siseviimistluse erilahendused vastavalt projektile

Imbrex Ehitus teeb valmis kõik, mida disainer projekteerib. Olgu tegemist erilahendusega suuremate pesuruumidega, koduspaadega, kipslagedega, karniisidega või populaarse inglise-prantsuse kalasaba parketiga – Imbrex Ehituse eksperdid omavad pikaaegset kogemust ehitusvaldkonnas ning ei kohku ühegi erilahenduse ees.

Tihti esinevad siseviimistluse erilahendused just suuremates pesuruumides või koduspaades, milles ehituseripärad nõuavad juba erinõuetele vastavat viimistlust. Lisaks võivad siseviimistluse erilahendused tulla ette ka kodu renoveerimisel, kui soovitakse ruume värskendada. Näiteks on Imbrex Ehituse spetsialistid kogenud nii kipsseinte ja -lagede, krohvitud seinte, betoonlagede, akna kui ka uksepalede viimistluses. Samuti teostavad professionaalid ilma vaevata ka seinte värvimist, nii klassikalise kui ka struktuur- ja dekoratiivvärviga. 

Kui spetsialistid pole veel kliendi soovitud erilahenduste teostamisega kokku puutunud, pakub Imbrex Ehitus oma ekspertidele põhjalikku väljaõpet, et tagada parim võimalik kvaliteet ka uute töövõtetega. Nii saab ettevõte garanteerida kliendi rahulolu ja tulemuslikku koostööd. 

Kaunid siseviimistluse erilahendused tuginevad põhjalikul kavandamisel

Kuna siseviimistluse erilahendused hõlmavad lisaks visuaalsele poolele tihti ka ehituslikke eripärasid, tagab põhjalik kavandamine ja projekteerimine parima tulemuse. Iga ehitusprotsess algab kliendiga suhtlemisest ning visioonide väljaselgitamisest, millest tulenevalt koostatakse projekt ning planeeritakse ehitust. 

Siseviimistluse erilahendused suurendavad projekteerimise põhjalikkuse rolli, kuna selge ja terviklik projekt visualiseerib ehitustöödel kliendi ideid võimalikult täpselt, vältides nii probleeme ja segadusi juba ehituse algfaasis. Seega on selgelt läbimõeldud ja ekspertidega kooskõlastatud projekt abiks nii ehitustööde ajalisel planeerimisel kui ka maksimaalse kvaliteedi tagamisel.

Siseviimistluse erilahendused telli Imbrex Ehitusest

Imbrex Ehituse spetsialiste ei heiduta siseviimistluse erilahendused, mis nõuavad näiteks oskuste värskendamist, uute töömeetodite katsetamist ning kõigi oskuste proovile panekut – tegemist on ideaalse võimalusega areneda ja alati parimat võimalikku ehitust pakkuda! Imbrex Ehitus omab pikaaegset kogemust ehitusvaldkonnas, alates väiksematest maalritöödest, lõpetades üldehituse ja ehituse peatöövõtuga, seega on teostatud ka rohkelt erilahendusi. Tehtuid projekte näeb mugavalt ka ettevõtte kodulehel. Teenust pakub Imbrex Ehitus üle Eesti, olenemata objekti asukohast. 

Imbrex Ehitus väärtustab lisaks kvaliteetsele ehitusteenusele ka suurepäraseid kliendisuhteid, olles usaldusväärne ja koostööaldis partner igas töö etapis. Kui Sinu objekt on alles planeerimisel või on aktuaalsed siseviimistluse erilahendused, võta ühendust kodulehe kaudu.